Про компанію

Ми займаємося пошуком, оцінкою і підбором персоналу і спеціалізуємося на підборі фахівців і менеджерів середньої і вищої ланки. Ми активні й амбіційні, націлені на якісний і максимально швидкий результат.

Чим ми можемо бути вам корисними:
• знайти в вашу компанію кращих, успішних і професійних фахівців;
• розробити методики адаптації та мотивації персоналу;
• істотно скоротити час і витрати на закриття вакансій;
• посилити вашу команду, розробивши релевантні, саме для вашого бізнесу, програми підвищення кваліфікації співробітників.

 

Кожен співробітник «Рекрутинг Менеджмент» – експерт в певних сегментах ринку. При якісному пошуку та підборі персоналу, даний факт є важливим, оскільки наявність у рекрутера актуальної інформації допоможе вам знайти цікавих вам фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки в максимально короткі терміни.
Ми – клієнтоорієнтована компанія і працюємо за принципом вибудовування довгострокових відносин з нашими клієнтами, що дозволяє нам, як постачальнику рекрутингових послуг підбирати для вас більш актуальних кандидатів, які відповідають не тільки переліком професійних якостей, а й мають життєву позицію, відповідну вашій корпоративній культурі. З нашою допомогою ви зможете швидко і якісно поповнити ваш штат найкращими, успішними і професійними менеджерами і фахівцями, що, в свою чергу, допоможе посилити позиції вашої компанії на ринку.

 

Ви можете довірити реалізацію великих проектів нам і отримати можливість з усіх питань контактувати з одним консультантом. В умовах багатозадачності і динамічної роботи – це дозволить заощадити час на постановку задачі і координацію проекту, що найважливіше: отримати бажаний результат.
Ми вважаємо, що найцінніший ресурс наших клієнтів – це їх час, тому вся наша робота побудована таким чином, щоб ви могли присвятити цей ресурс своєї справи, довіривши нам всю рутину процесу пошуку і підбору персоналу:

• вам не потрібно займатися розміщенням вакансій на різних майданчиках;
• після зустрічі з вами ми можемо при необхідності доповнити текст вашої вакансії так, щоб вона повністю відповідала поставленому завданню;
• ви не перевіряєте безліч резюме відгукнувшихся претендентів, відбираючи найбільш підходящі кандидатури;
• вам не потрібно розбиратися в формулюваннях в резюме – замість цього ви отримуєте резюме, оформлені нашими рекрутерами за єдиним стандартом і з повним обсягом необхідної інформації;
• ми самі збираємо рекомендації з попередніх місць роботи кандидатів;
• ми проводимо первинну співбесіду з відібраними кандидатами, щоб за підсумками зустрічі виділити тих, хто підійде саме вам;
• ви економите свій час, спілкуючись за все з одним консультантом, який закриває ваш проект під ключ.

 

Замовити професійний і якісний підбір фахівців, менеджерів середньої та вищої ланки в Україні і за кордоном дуже просто. Ви можете звернутися в компанію «Рекрутинг Менеджмент» і залишити заявку на сайті. З вами протягом доби зв’яжеться наш консультант і зможе професійно відповісти на всі ваші запитання.
За допомогою «Рекрутинг Менеджмент» ви зможете зібрати команду найкращих, успішних, професійних менеджерів і фахівців.

Ви можете довірити реалізацію важливих проектів нам і отримати можливість контактувати з одним консультантом з усіх питань, що значно заощадить час на постановку задачі і координації проекту. Робота з нами дозволить істотно скоротити час і витрати на закриття вакансій.
Ми будемо раді зустрітися з вами, щоб обговорити перспективи співпраці і докладніше розповісти про нас і про наші можливості.

Хочете працювати з нами?